Gra miejsca DO ŹRÓDEŁ - przygotujmy się do kanonizacji Jana Pawła II

2014-04-14 14:29

Szanowni Państwo,

Druhny i Druhowie!

Z okazji obchodów kanonizacji Jana Pawła II, Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza do udziału w grze miejskiej „Do źródeł”. Przedsięwzięcie to skierowane jest do młodzieży w wieku gimnazjalnym oraz licealnym.

Osnową gry będą wizyty Ojca Świętego w poszczególnych miejscach Warszawy. Gra została pomyślana tak, by uczestnicy biorący w niej udział przeżyli prawdziwą przygodę rozwiązując zadania rozmieszczone po Starym Mieście, a także dowiedzieli się więcej na temat pielgrzymek Jana Pawła II do Polski czy lepiej poznali papieskie nauczanie. Całe przedsięwzięcie będzie bazować na specjalnej instalacji „Papieska Warszawa”, która zostanie rozstawiona w miejscach, w których gościł papież – Polak.

Cała gra dla jednego zastępu będzie trwała minimalnie 45 minut z możliwością przystąpienia do niej w dniach 22-26 kwietnia 2014 w godz. 10.00 – 14.00. Start gry przewidziany jest w specjalnym namiocie na Placu Zamkowym. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe gadżety, a dodatkowo wśród nich rozlosowana zostanie nagroda specjalna – tablet oraz kilka nagród książkowych.

Więcej informacji, zgłoszenia zastępów oraz drużyn przyjmowane są na adres:
jrozek@centrumjp2.pl lub telefonicznie +48 732 857 176, (22) 826 42 22 do dn. 14 kwietnia 2014 r.

Prosimy o zgłaszanie się jak najwcześniej, ponieważ ilość szkół biorących udział w zabawie jest ograniczona.

Wszystkich, którzy chcą dobrze przygotować się do kanonizacji Jana Pawła II zapraszamy również na do naszej internetowej akcji na Facebooku - 26 dni pod prąd: https://www.facebook.com/26dni 

 

Jakub Rożek

Centrum Myśli Jana Pawła II

Wróć